Atrakcja na brzydką pogodę w Jeleniej Górze.

W czasie pobytu w miejscowości Jelenia Góra znaleźć można w samym mieście wiele pięknych zabytków, które zwiedzić można nawet w deszczową pogodę. Otóż Pałac Paulinum to niesamowite miejsce na obrzeżach miasta, znaleźć w Pałacu można niesamowite liczne wieżyczki, wykusze oraz loggie skierowaną ku zboczu i nieregularne rozmieszczonymi oknami. Obiekt jest bogato przyozdobiony kamiennym detalem architektonicznym. Do wnętrza pałacu prowadzi wgłębiony chodnik z kolumnami. Wnętrza pałacu zachowały swój pierwotny wystrój oraz charakter. Wystarczy zobaczyć na portal www Jelenia Góra noclegi, żeby zarezerwować nocleg w pensjonacie lub hotelu w mieście, kilka dni odpoczynku w Jeleniej Górze powinno każdemu się spodobać:-)

2 komentarzy
 

Share this post!

del.icio.us Digg it reddit StumbleUpon

2 Responses to “Atrakcja na brzydką pogodę w Jeleniej Górze.”

  1. Maksymilian88 pisze:

    Byłem w okolicach Jeleniej Góry niejednokrotnie na zawodach kajakowych „Akademickie Mistrzostwa Polski Kamienna”, ale niestety tego pałacu nie miałem okazji odwiedzić. Pomyślę o tym następnym razem jak będzie czas:)

  2. Maria pisze:

    Jelenia Góra to moje miasta w którym się urodziłam mieszkam teraz w Poznaniu ale bardzo często odwiedzam moje miasto rodzinne. Ten klimat, który tam panuje jest całkiem inny niż w innych miastach, jestem pewna, że jak odwiedzicie to miejsce to się w nim od razu zakochacie !!!